|
po 1,5 tygodniowej nieobecności, zmarnowałem tylko 2h na czytanie forum, wystarczyło podsumowanie , a jest ładnie 2 konkretne transfery + pozbycie siię obciążających budżet zawodników niewiele wnoszących do gry (wyłączając Załuske którego akurat doceniałem, no ale następca wygląda POTENCJALNIE lepiej)
|