|
Niektórym to nic nie dogodzi.
Jak teraz to: przeczesujmy III ligę w Polsce, tam muszą być talenty.
Jak przeczesujemy polskie zespoły z III ligi: to nie uchodzi, będziemy grać takimi prostakami?
Normalnie aż żal byłoby to forum czytać, gdyby nie to, że z gównoburzy fahofcuff można się pośmiać
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|