Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78453
Stary 23.06.2017, 12:31
Niektórym to nic nie dogodzi.
Jak teraz to: przeczesujmy III ligę w Polsce, tam muszą być talenty.
Jak przeczesujemy polskie zespoły z III ligi: to nie uchodzi, będziemy grać takimi prostakami?

Normalnie aż żal byłoby to forum czytać, gdyby nie to, że z gównoburzy fahofcuff można się pośmiać
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując