Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6309
Stary 23.06.2017, 12:07
No sparing z jakimś mocnym rywalem tylko takim z TOP-u można by było zrobić. Zawsze by to jakoś budżet podreperowało.z wpływów z biletów.
Odpowiedz cytując