seba_109 napisał(a):

|
fajnie by było Bartosza wypożyczyć do jakieś słabszej ekipy ekstraklasowej
|
Bartosz jak ma być dobry to musi przebić się w Wiśle - nie jesteśmy takim potentatem, żeby obiecującego piłkarza zsyłać niżej, żeby się ogrywał. To jest chłopak z potencjałem i trener to widzi, mądrze go wprowadza i teraz od piłkarza zależy, czy będą z niego ludzie.