Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78449
Stary 23.06.2017, 11:39
seba_109 napisał(a):Wyświetl post
fajnie by było Bartosza wypożyczyć do jakieś słabszej ekipy ekstraklasowej
Bartosz jak ma być dobry to musi przebić się w Wiśle - nie jesteśmy takim potentatem, żeby obiecującego piłkarza zsyłać niżej, żeby się ogrywał. To jest chłopak z potencjałem i trener to widzi, mądrze go wprowadza i teraz od piłkarza zależy, czy będą z niego ludzie.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując