Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78446
Stary 23.06.2017, 11:26
Czy wy serio boicie sie powtorki z okresu holendrow ? Naprawde ? 4 hiszpanow i tragednia! Nie martwcie sie w klubie jest taka bida, ze hej! Nikt nie ysli dawac wysokich kontraktow, wieszkych niz zapewne Maka czy Brozio wczesniej. Bida jest taka, ze nie ma na kubki i plakaty a Wy sie boicie kominow placowych


Niech bedzie i 22 hiszpanow, skoro maja byc lepsi niz nasi rodacy. Jakie to ma znaczenie ?
A w ogole to ja chce samych Krakusow! Nikt nie bedzie myslec aby isc do Legii
Ostatnio edytowane przez Fugiel : 23.06.2017 o godz. 11:40.
Odpowiedz cytując