Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78443
Stary 23.06.2017, 11:17
@Koalik KUR.A MAĆ, powiedz mi, w czym Gonzalez jest gorszy od Bednarka? Rozumiesz, że na Bednarka nas nie stać, a mamy równie dobrego piłkarsko gracza za mniej więcej friko? Nie stać nas na nikogo z tej drewnianej grupy młodych Polaków, co się właśnie skompromitowali na Euro, ale chcą zarabiać miliony.

Czynienie Junco zarzutu ze sprowadzenia tego gostka na E z Kolumbii jest nie fair. A za niepoparte dowodami sugerowanie nepotyzmu i korupcji to powinieneś mimo stażu wylecieć z forum.
Odpowiedz cytując