mitmichael napisał(a):

|
Trafilismy z Cierzniakiem, trafilismy z Zaluska to moze trafimy rowniez z Julián Cuesta. Btw niezly z niego dragal
|
Oby wzrost nie był jego jedynym atutem
TRZEBINIAnin napisał(a):

Janekx napisał 4 nazwiska
Ten caly kiewicz potwierdził 2
Pozniej na konferencji ponoć Junco zdementował tych pomocników?
Szkoda by było bo ciekawi młodzi zawodnicy.
Bramkarz wygląda solidnie. Oby podpisali go z opcją przedłużenia gdyby sie sprawdzil.
|
1. Możliwe, że zdementował, aby nie było podbijania ich ceny.
2. A nie ma w umowie 1+2? Umowa roczna, a jak się sprawdzi to z automatu o 2 lata?