Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78435
Stary 23.06.2017, 09:54
seba_109 napisał(a):Wyświetl post
fajnie by było Bartosza wypożyczyć do jakieś słabszej ekipy ekstraklasowej
przecież w topowej (piłkarsko) nie gra...nie jestesmy w pierwszej trójce.jak ma cos z Kuby byc to niech walczy o skład u nas. minimalizm nie zawiedzie go na szczyty
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując