seba_109 napisał(a):

|
fajnie by było Bartosza wypożyczyć do jakieś słabszej ekipy ekstraklasowej
|
przecież w topowej (piłkarsko) nie gra...nie jestesmy w pierwszej trójce.jak ma cos z Kuby byc to niech walczy o skład u nas. minimalizm nie zawiedzie go na szczyty