|
Większe oczekiwania mam po nowym bramkarzu niz napastniku. Transfer na pewno ciekawy, ale czy sie u nas sprawdzi? Czas pokaże. Carlitos nie był nigdy wrzucony na taki poziom jak teraz. Może bedzie to zawodnik choć pokroju Jurado i Badii którzy robili furorę w Piascie? Nie ma reguły, bo i sciagalismy już lepszych napastników na papierze którzy się w tej lidze nie zaadaptowali.
|