Temat: #12bohater
Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 22.06.2017, 22:31
serek.c2 napisał(a):
Chodzi mi jedynie o to, że z jednej strony boisz się o rozpętanie przez media burzy w tej kwestii, a z drugiej sam się do ewentualnej burzy przyczyniasz pisząc o sprawie na otwartym forum (a to jak wiadomo gryzipiórki czytają).
Przyczyniam się mniej więcej w takim stopniu jak dolanie szklanki wody do rzeki może się przyczynić do powodzi. Winni są pracownicy klubu, którzy zachowują się jak amatorzy i najwyraźniej uważają, że kibice nie zasługują na jakiekolwiek wyjaśnienia. Popatrz na ton wypowiedzi w tym temacie - wszyscy rozumieją sytuację, wiedzą o problemach finansowych, i negatywnych komentarzy by nie było, gdyby ktoś zadał sobie odrobinę trudu i poważnie potraktował kibiców. Mówisz, że forum czytają dziennikarze, ale może też czytają je pracownicy klubu, którzy zrozumieją, że warto by poświęcić jakieś dwie minuty na napisanie grupowego maila i wyjaśnienie sytuacji.
Odpowiedz cytując