serek.c2 napisał(a):
|
Chodzi mi jedynie o to, że z jednej strony boisz się o rozpętanie przez media burzy w tej kwestii, a z drugiej sam się do ewentualnej burzy przyczyniasz pisząc o sprawie na otwartym forum (a to jak wiadomo gryzipiórki czytają).
|
Przyczyniam się mniej więcej w takim stopniu jak dolanie szklanki wody do rzeki może się przyczynić do powodzi. Winni są pracownicy klubu, którzy zachowują się jak amatorzy i najwyraźniej uważają, że kibice nie zasługują na jakiekolwiek wyjaśnienia. Popatrz na ton wypowiedzi w tym temacie - wszyscy rozumieją sytuację, wiedzą o problemach finansowych, i negatywnych komentarzy by nie było, gdyby ktoś zadał sobie odrobinę trudu i poważnie potraktował kibiców. Mówisz, że forum czytają dziennikarze, ale może też czytają je pracownicy klubu, którzy zrozumieją, że warto by poświęcić jakieś dwie minuty na napisanie grupowego maila i wyjaśnienie sytuacji.