Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
78426
22.06.2017, 22:23
Poczekajmy do wrzesnia w tedy jakies pierwszw spostrzezebia bedzie mozna powiedziec, narzekanie jest najgorsza cecha Polakow moim zdaniem
UcheJ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UcheJ
Znajdź inne posty napisane przez UcheJ