|
Ci zawodnicy czyli bramkarz i napastnik plus Arsenic napewno nie beda gorsi od tych co odeszli a wiecie dla czego bo poproatu byli mega ciency... Zaluska? Chlop gral srednio napewno nie solidnie, nic nie wybronil ponad stan... to juz Misiek byl na lini naprawde dobry ale na przedpolu byl mega slaby tak samo nogi... Zaluska 35 lat to juz wole 26 letbiego goscia ktory ma bapewno wiecej ambicji niz jego poprzednik... widziales kiedy kolwiek po Zalusce zlosc na twarzy ze dostal 3 brame w meczu? Chlop byl sredniakiem a co zatym idzie zawodnikiem jtory napeqno juz sie nie rozwinie po co nam on na 2 lata? To lepiej sprubowac zkims innym ktorego moze sprzedamy jak sie sprawdzi...Carlitos moge sie zalozyc ze bedzie zapierdalal tak samo ciezko jak Zachara ale doda do tego choc troche techniki i pewnie strzeli wiecej goli przynajmniej jako Wislak wierze w to...
|