Temat: #12bohater
Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 22.06.2017, 21:44
To źle to odebrałeś... Dziwni mnie to w sumie, bo napisałem, że masz rację mając żal do klubu... Chodzi mi jedynie o to, że z jednej strony boisz się o rozpętanie przez media burzy w tej kwestii, a z drugiej sam się do ewentualnej burzy przyczyniasz pisząc o sprawie na otwartym forum (a to jak wiadomo gryzipiórki czytają).
Odpowiedz cytując