|
Znów zaczyna się idiotyczne narzekanie na narodowość zawodników. Zrozumcie wreszcie, że na boisku grają piłkarze , a nie paszporty. Grają konkretni ludzie i konkretne umiejętności. Klub to nie reprezentacja narodowa. Wisła nie przestaje być Wisłą, jeśli w jej barwach biega taki Brlek, Gonzalez, Stilic czy np. Cantoro. Kibicujecie jej czy piłkarzom? Klub to coś więcej niż oni.
|