Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78418
Stary 22.06.2017, 20:58
Znów zaczyna się idiotyczne narzekanie na narodowość zawodników. Zrozumcie wreszcie, że na boisku grają piłkarze , a nie paszporty. Grają konkretni ludzie i konkretne umiejętności. Klub to nie reprezentacja narodowa. Wisła nie przestaje być Wisłą, jeśli w jej barwach biega taki Brlek, Gonzalez, Stilic czy np. Cantoro. Kibicujecie jej czy piłkarzom? Klub to coś więcej niż oni.
Odpowiedz cytując