szprotson napisał(a):

jakby nie było zawsze bedzie źle.
jak dla mnie jest ok. siła siła siła w sparingach
|
Od 6 lat nie gramy w europejskich pucharach i fajnie (a zarazem warto) rozegrać choć sparing z zagranicznymi rywalami. Piast gra z Fulham, Korona z AEK Ateny, Arka i Sandecja z APOELem czy Zagłębie z Hapoelem Beer sheva.
Po prostu jak to dobrze napisał XRay sparingi jakbyśmy mieli grać w I lidze..
PS. @szprotson Czyli rok temu dobrze przygotowaliśmy się do ligi? nawet nie wracaj do tamtych przygotowań....