Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6305
Stary 22.06.2017, 19:21
szprotson napisał(a):Wyświetl post
jakby nie było zawsze bedzie źle.

jak dla mnie jest ok. siła siła siła w sparingach
Od 6 lat nie gramy w europejskich pucharach i fajnie (a zarazem warto) rozegrać choć sparing z zagranicznymi rywalami. Piast gra z Fulham, Korona z AEK Ateny, Arka i Sandecja z APOELem czy Zagłębie z Hapoelem Beer sheva.

Po prostu jak to dobrze napisał XRay sparingi jakbyśmy mieli grać w I lidze..

PS. @szprotson Czyli rok temu dobrze przygotowaliśmy się do ligi? nawet nie wracaj do tamtych przygotowań....
Ostatnio edytowane przez Karherop : 22.06.2017 o godz. 19:23.
Odpowiedz cytując