|
Dziwny ruch trochę, bo akurat pod względem jakości bramkarzy Polska to europejska czołówka.
Wg mnie pod tym względem nie ma wielkiej różnicy czy mowa o II lidze polskiej czy hiszpańskiej.
Także jestem mocno sceptyczny, ale trzeba gościowi dać szansę skoro już do nas trafił i zobaczyć co tak naprawdę jest wart.
|