rokfor napisał(a):

Nie zrozumiałeś kolegi filemona
|
Dotarło

to przez słonce pewnie.
tam miało byc :
"Takie transfery robia Cypryjczycy czy w Azerbejdzanie Kazachstanie a potem ogrywają naszych w pucharach po 3-0."
brakło "w"

wtedy byłoby poprawniej
PS nie edytuje co napisałem to napisałem
