|
Jedne transfery sa po to aby już zacząć realnie rywalizować z czołówka drugie z myślą o przyszłości i te powinny być bardziej polskie tak bym chciał.
Takie transfery robia Cypryjczycy czy Azerbejdzanie Kazachstanie a potem ogrywają naszych w pucharach po 3-0.
Polaków musimy sciagac w bardzo młodym wieku i systematycznie ich wprowadzać aby to miało sens sportowy i finansowy.
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 22.06.2017 o godz. 15:48.
|