|
Ciekawe czy kibice BVB płakali jak przychodził do nich trzeci Polak - Robert Lewandowski i się zastanawiano nad tożsamością drużyny.
Póki co mamy 3 piłkarzy z Hiszpanii a niektóre media i kibice dramatyzują jakoby cała Wisła była Hiszpańska.
Daję sobie rękę uciąć, że Junco gdyby tylko chciał to nawet przy obecnych finansach całą Wisłę zrobiłby Hiszpańską i podniósł jej sportowy poziom, ale ma trochę oleju w głowie i wie, że to wśród kibiców nie przejdzie.
|