Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78389
Stary 22.06.2017, 15:45
Ciekawe czy kibice BVB płakali jak przychodził do nich trzeci Polak - Robert Lewandowski i się zastanawiano nad tożsamością drużyny.

Póki co mamy 3 piłkarzy z Hiszpanii a niektóre media i kibice dramatyzują jakoby cała Wisła była Hiszpańska.

Daję sobie rękę uciąć, że Junco gdyby tylko chciał to nawet przy obecnych finansach całą Wisłę zrobiłby Hiszpańską i podniósł jej sportowy poziom, ale ma trochę oleju w głowie i wie, że to wśród kibiców nie przejdzie.
Odpowiedz cytując