Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
78388
22.06.2017, 15:42
Ja o te transfery jesli zostana wszystkie zrobione uwazalbym ze bardzo sie zmocnilismy bo wszyscy zawodbicy raczej napewno wniosa na plus do tej druzyny, i licze na Drzazge caly czas gosc na talent ale musi grac albo dalej trzeba go wypozyczyc...
UcheJ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UcheJ
Znajdź inne posty napisane przez UcheJ