dynek.pl napisał(a):

Jeden występ w zeszłym sezonie w III lidze hiszpańskiej, serio?
Nie przesadzamy trochę z tą hiszpańską Wisłą ?
Myślę, że w Polsce w niższych ligach na pewno znalazłoby się jednak kogoś nie gorszego.
|
W Ekstraklasie na bramce grają czasem takie wynalazki, że przykro patrzeć, Pawełek przez lata uchodził tu za bramkarza z wyższej półki, a Ty chcesz szukać po niższych ligach?
Nie będę tu bronił umiejętności naszego nowego bramkarza, bo nie wiem co sobą reprezentuje, ale poszukiwanie w polskich niższych ligach nie brzmi jak lepszy pomysł.