Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78383
Stary 22.06.2017, 14:53
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Jeden występ w zeszłym sezonie w III lidze hiszpańskiej, serio?
Nie przesadzamy trochę z tą hiszpańską Wisłą ?
Myślę, że w Polsce w niższych ligach na pewno znalazłoby się jednak kogoś nie gorszego.
W Ekstraklasie na bramce grają czasem takie wynalazki, że przykro patrzeć, Pawełek przez lata uchodził tu za bramkarza z wyższej półki, a Ty chcesz szukać po niższych ligach?

Nie będę tu bronił umiejętności naszego nowego bramkarza, bo nie wiem co sobą reprezentuje, ale poszukiwanie w polskich niższych ligach nie brzmi jak lepszy pomysł.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując