Karherop napisał(a):

|
Sądzę, że nie minie pół roku, a Filipiak zwolni Probierza i przy okazji wypłaci mu duże odszkodowanie.
|
Według mnie się mylisz, moim zdaniem Filipak trochę zmądrzał. Zielińskiemu nie szło, a cały czas powtarzał, że trener zostaje do końca sezonu i nie ma żadnych zmian.
A jeśli spadną, to zawodnicy też zostają i nikomu nie pozwoli odejść. Cóż, może to jedynie jakaś chwilowa zmiana, wszystko się okaże. Ale to już nie nasz problem.