Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78373
Stary 21.06.2017, 22:14
R33 napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie osobiście wystarczy, że ta 4-óka podpisze kontrakty + ew. jakiś skrzydłowy (Kuba? - pomarzyć można) i okienko uznaje za udane (uwzględniając wytransferowanie Petara i ,,Mąki").
Myślę że ruchów transferowych będzie więcej (w obie strony?). Okno trwa do konca sierpnia. To jest naprawdę dużo czasu.

Na wiosnę też się wydawało że będą 3-4 transfery a bylo 8 nowych twarzy w drużynie + pre kontrakt z Arseniciem). Ale żeby nie było: trzeba iść w jakość, nie ilość, choć dysponujac malym budżetem o pomyłkę transferową jest łatwiej. Może Junco zaklada ze przy 6 transferach 30-50% może nie wypalić? W zasadzie to nie ma klubu który robi w 100% udane transfery
Odpowiedz cytując