Karherop napisał(a):

Miguel García Lucio (ŚP)
Tibor Halilovic - (ŚP)
Carlos López - (N)
Julián Cuesta - (GK)
|
Dla mnie osobiście wystarczy, że ta 4-óka podpisze kontrakty + ew. jakiś skrzydłowy (Kuba?

- pomarzyć można) i okienko uznaje za udane (uwzględniając wytransferowanie Petara i ,,Mąki").