Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12025
Stary 21.06.2017, 20:19
No ale Nawałka zgarnia 180 000 ~, więc można generalnie mówić o świetnych zarobkach Probierza. Chyba tylko Magiera w L ma więcej, bo tam generalnie od jakiegoś czasu z 200+ nie schodzą.

Na tym poziomie to chyba jeszcze tylko my byliśmy, bo chodziły pogłoski, że Franz podczas ostatniego pobytu u nas zarabiał na poziomie Probierza. Wiadomo Cupiał twardo negocjował

Oczywiście to są kwoty niepotwierdzone. Bardziej takie nocne Polaków rozmowy, niż poważna dyskusja
Odpowiedz cytując