No ale Nawałka zgarnia 180 000 ~, więc można generalnie mówić o świetnych zarobkach Probierza. Chyba tylko Magiera w L ma więcej, bo tam generalnie od jakiegoś czasu z 200+ nie schodzą.
Na tym poziomie to chyba jeszcze tylko my byliśmy, bo chodziły pogłoski, że Franz podczas ostatniego pobytu u nas zarabiał na poziomie Probierza. Wiadomo Cupiał twardo negocjował
Oczywiście to są kwoty niepotwierdzone. Bardziej takie nocne Polaków rozmowy, niż poważna dyskusja
