Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78365
Stary 21.06.2017, 20:17
ale popatrzcie tez z punktu widzenia klubu...na prosta nie wychodzi sie w pol roku, stabilnosc sie buduje latami, niestety. Po za tym, to 1+ to jest :
a) np. po rozegraniu okreslonej liczby spotkan w sezonie
b) wola klubu w trakcie/po zakonczeniu umowy
c) inna opcja
?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując