|
ale popatrzcie tez z punktu widzenia klubu...na prosta nie wychodzi sie w pol roku, stabilnosc sie buduje latami, niestety. Po za tym, to 1+ to jest :
a) np. po rozegraniu okreslonej liczby spotkan w sezonie
b) wola klubu w trakcie/po zakonczeniu umowy
c) inna opcja
?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|