Toeju napisał(a):

Pojawił się temat Kamila Wojtowskiego (tak to ten z RB Lipsk) w Wiśle. Lipsk rozwiązuje drużynę do lat24.
Wojtkowskim interesują się również Anderlecht Bruksela, Pogoń Szczecin i BVB (2 drużyna)
|
Też dzisiaj o nim pomyślałem w kontekście gry w Wiśle. A z kad info ?