Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
krzysztofff
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
78364
21.06.2017, 19:22
ale popatrzcie tez z punktu widzenia zawodnika,jesli jest dobry i wierzy w swoje możliwości i jego ambicje sa wyższe niż liga polska to negocjuje krotki kontrakt
krzysztofff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzysztofff
Znajdź inne posty napisane przez krzysztofff