|
Pany poratujcie bo trochę wdepnąłem w małe g....A więc do rzeczy spłacam raty pewnej firmie windykacyjnej poszedłem z nimi na układ,że będę spłacał raty a oni nie oddadzą do komornika, pech chciał,że nie zapłaciłem jednej raty przyszło mi pismo od komornika,że mam do zapłaty XXX,ale udało mi się wnieść skuteczny przeciw ,mam to na piśmie oni przesłali to do mojego miasta do sądu a dzisiaj mi przychodzi pismo od windykacji,że muszę zapłacić im koszta sądowe.Czy da się tego umknąć? zamierzam pójść do prawnika by napisał jakieś pisemko do nich ? Uda się aby im nie płacić ?
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 21.06.2017 o godz. 17:08.
|