ashkeczup napisał(a):

|
Dać grać 18 latkowi, który grał dotychczas tylko w CLJ?
|
Coż, jeśli mu nie dasz grać to za 5 lat będzie "23-latkiem, który grał dotychczas tylko w CLJ". W Milanie niedawno czy wielu innych wielkich klubach w przeszłości się tym nie przejmowano, że bramkarz jest młody, tylko dawano szansę. W naszych warunkach (albo bramkarze co najwyżej przeciętni, albo w ogóle chwilowy brak bramkarzy

) tym bardziej się o to prosi.