Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78318
Stary 20.06.2017, 12:59
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Dać grać 18 latkowi, który grał dotychczas tylko w CLJ?
Coż, jeśli mu nie dasz grać to za 5 lat będzie "23-latkiem, który grał dotychczas tylko w CLJ". W Milanie niedawno czy wielu innych wielkich klubach w przeszłości się tym nie przejmowano, że bramkarz jest młody, tylko dawano szansę. W naszych warunkach (albo bramkarze co najwyżej przeciętni, albo w ogóle chwilowy brak bramkarzy ) tym bardziej się o to prosi.
Odpowiedz cytując