Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78313
Stary 20.06.2017, 10:06
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Po co nam jakiś Vantruba, skoro ona gra w rezerwach swojej drużyny? Mamy Chorążkę i Al-Ani, do tego dochodzi Hiszpan. Nie rozumiem po co nam Słowak.
Widocznie są w klubie tacy, co lepiej to rozumieją od ciebie.
Oni Słowaka widzieli, a ty tylko piszesz na forum.
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Z tym Chamorro to chyba jakiś żart, mam taką cichą nadzieję, to już wolałbym zostawić Zacharę.
Jeśli go wezmą to znaczy, że to nie żart.
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze może nastąpić zwrot akcji i zostaną Miśkiewicz i Zachara.
Myślenie życzeniowe
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując