Davss875 napisał(a):

|
Po co nam jakiś Vantruba, skoro ona gra w rezerwach swojej drużyny? Mamy Chorążkę i Al-Ani, do tego dochodzi Hiszpan. Nie rozumiem po co nam Słowak.
|
Widocznie są w klubie tacy, co lepiej to rozumieją od ciebie.
Oni Słowaka widzieli, a ty tylko piszesz na forum.
Davss875 napisał(a):

|
Z tym Chamorro to chyba jakiś żart, mam taką cichą nadzieję, to już wolałbym zostawić Zacharę.
|
Jeśli go wezmą to znaczy, że to nie żart.
Davss875 napisał(a):

|
Jeszcze może nastąpić zwrot akcji i zostaną Miśkiewicz i Zachara.
|
Myślenie życzeniowe