Marcinnno napisał(a):

Ludzie, a czego Wy się spodziewaliście? Oczywiste było, że będziemy brać zawodników wolny, albo takich co kosztują grosze, bo na innych nas po prostu nie stać. Nie kupimy niestety napastnika, który w poprzednim sezonie strzelił 10 bramek. Szukamy młodych, perspektywicznych albo takich, którzy mają coś do udowodnienia. Tylko tacy piłkarze przyjdą do Wisły. Taka obecnie jest przykra prawda.
Gonzalez, a przede wszystkim Lnoch spisali się znakomicie. Boję się tylko tego, żeby obcokrajowców nie było za dużo. Tylko oto chodzi.
|
Odnośnie równowagi Polacy-obcokrajowcy pisałem m.in.
tutaj. Do tego niektórzy obcokrajowcy potrafią lepiej zrozumieć obecną sytuację klubu niż niejeden Polak.