|
@czaro
Problem w tym, że w tych pieniądzach można mieć kogoś lepszego (poprzeczka zawieszona baaardzo nisko) i być może młodszego. Ławkę potrzebujemy możliwe najsilniejszą, jaką można sklecić przy naszym budżecie, górną ósemkę znowu trzeba będzie sobie wywalczyć. To naprawdę nie jest czas na sentymenty.
Co do samego Alana, to życzę mu możliwie jak najlepiej, jeśli załapie się do jakiejś ekipy w Ekstraklasie to będzie tylko oznaczać, że ma naprawdę zręcznego menago.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 19.06.2017 o godz. 22:10.
|