Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 19.06.2017, 12:25
Oczywista oczywistość.


Na Legię przyjdzie 25 tys ludzi a głosów w sieci 2 tys. W kilku miejscach stoja terminale do głosowania - jakby ktoś rok temu pomyślał to by postawił taki przed stadionem przed meczem.

Tyle że rok temu to klubem zarządzały pacynki a nie fachowcy. Ale dupa została dana głównie po stronie "kibiców".
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując