Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 19.06.2017, 09:57
W tym roku nawet nie będzie poddany pod głosowanie.

Ale sami jesteśmy sobie winni. Trzeba było sprawę rozstrzygnąć rok lub dwa lata temu i nie byłoby teraz płaczów i lamentów że ktoś działa przeciwko nam...
Odpowiedz cytując