Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2150
Stary 18.06.2017, 22:36
Co innego budżet a co innego bieżące przepływy finansowe. Mam nadzieję, że zaległości w stosunku do piłkarzy są chwilowe i zostaną spłacone z raty od Ekstraklasy.
Tak czy inaczej bez poważnego inwestora (inwestora a nie sponsora) będziemy biedować latami i co roku będziemy drżeli czy dostaniemy licencję czy nie.
Nie chodzi mi o jakiegoś bogatego szejka tylko kogoś kto spłaci te kilka (naście) milionów długów i pozwoli za złapanie względnego komfortu psychicznego (czy płacić piłkarzom czy może za prąd albo za druk plakatów).
Odpowiedz cytując