Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78288
Stary 18.06.2017, 19:48
Akurat Ondrasek moim zdaniem ma niezłą technikę użytkową.

Tylko należy najpierw zrozumieć co to znaczy technika użytkowa i rozgraniczyć ją z technicznymi fajerwerkami. Nie technika jest jego głównym mankamentem, raczej klockowatość / mocno średnia zwrotność i brak przyśpieszenia. Raczej nie jest typem gracza, który notorycznie marnuje setki czy ma problemy z przyjęciem piłki, więc krytyka techniki użytkowej jest nietrafiona. Prędzej ma problemy z dochodzeniem do sytuacji strzeleckich, jeśli nie dostanie piłki na głowę - bo nie jest w stanie się urwać.
Odpowiedz cytując