Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
michalmichal1906
Junior Member
Od: 02.2017
Offline
#
4723
18.06.2017, 18:15
bedą nowe stroje. mamy wzor od adidasa taki że po roku musimy go zmienić
michalmichal1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michalmichal1906
Znajdź inne posty napisane przez michalmichal1906