wiesniak842 napisał(a):

|
Z calym szacunkiem ale na te kurewstwo zza Błon nie powinniśmy nawet spoglądać a tym bardziej się do nich przyrównywać. Jebal ich pies.
|
za przeproszeniem g... prawda
kiedyś 25 lat temu tak podchodziliśmy do sprawy
gdyby nie ówczesne zaniedbania, dziś by ich wogóle nie było
starsi wiedzą o czym mówię