Merkury:
Cytat:
|
W przypadku tego Portugalczyka to ciężko mówić o odbudowaniu się skoro mając na względzie jego statystyki ilości bramek ostatni sezon był najlepszym. Uwaga zdobył 5 bramek. Rozumiem, że nas nie stać na zawodników strzelających po 15 i więcej bramek ale żeby po gościa co strzela kilka bramek na sezon jeździć do Portugalii to przesada.
|
Ale to żart jest, czy Ty jesteś aż tak odklejony od rzeczywistości?
Mówimy o zawodniku, który jest podstawowym zawodnikiem I ligi w Portugalii, regularnie w niej grał i strzelił kilka bramek. Jak przyszło mu grać w II lidze to zdobywał odpowiednio 9 i 10 bramek w sezonie. Też bym chciał gościa, który tyle bramek ładował w I lidze portugalskiej. Tylko, że na takiego nas nie stać. Chłop w dodatku jest w bardzo dobrym wieku a my generalnie nie śmierdzimy groszem.
Rzeczywiście szrot, Ronaldo chce odejść z Realu, liczę na to, że się nim zainteresujemy (też Portugalczyk).