Cytat:
|
Widzę, że nie niektórzy dalej nie uczą się na błędach i mają bardzo słabą pamięć. Wystarczy wspomnieć holenderską Wisłę
|
Nie marudz, Mistrzostwo Polski zdobyli
Ale wiem do czego zmierzasz.. wówczas płącilismy duze sumy za zawodnikow bądz podpisywaliśmy kolosalnie wysokie kontrakty. I wielu z nich było kontraktowanych na szybko.
I to nas położyło potem finansowo. I skutki tego wyrzucania worka pieniędzy odczuwamy po dziś dzień.
A teraz nam to nie grozi. Raz, ze ci portugalczycy jezeli przyjdą do Wisly to za darmo, a dwa pensji tez nie będa mieć wysokich. I aktualni włodarze raczej z głową i na spokojnie przemyśleli te transfery.