Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78277
Stary 17.06.2017, 18:25
Cytat:
Widzę, że nie niektórzy dalej nie uczą się na błędach i mają bardzo słabą pamięć. Wystarczy wspomnieć holenderską Wisłę

Nie marudz, Mistrzostwo Polski zdobyli


Ale wiem do czego zmierzasz.. wówczas płącilismy duze sumy za zawodnikow bądz podpisywaliśmy kolosalnie wysokie kontrakty. I wielu z nich było kontraktowanych na szybko.
I to nas położyło potem finansowo. I skutki tego wyrzucania worka pieniędzy odczuwamy po dziś dzień.



A teraz nam to nie grozi. Raz, ze ci portugalczycy jezeli przyjdą do Wisly to za darmo, a dwa pensji tez nie będa mieć wysokich. I aktualni włodarze raczej z głową i na spokojnie przemyśleli te transfery.
Ostatnio edytowane przez c. : 17.06.2017 o godz. 18:30.
Odpowiedz cytując