Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78273
Stary 17.06.2017, 17:56
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jakby strzelał, to by nas nie było na niego stać. My bierzemy ludzi do ogrania i odbudowania.
W przypadku tego Portugalczyka to ciężko mówić o odbudowaniu się skoro mając na względzie jego statystyki ilości bramek ostatni sezon był najlepszym. Uwaga zdobył 5 bramek. Rozumiem, że nas nie stać na zawodników strzelających po 15 i więcej bramek ale żeby po gościa co strzela kilka bramek na sezon jeździć do Portugalii to przesada.
Odpowiedz cytując