krzaq12 napisał(a):

Nie, to podstawowy zawodnik 11 drużyny GD Chaves, portugalskiej ligi NOS. 25-latek, były młodzieżowy reprezentant swojego kraju. Wg. transfermarkt najbardziej wartościowy zawodnik swojej drużyny.
Orlando Sa przychodząc do Legii miał w lidze NOS 3 bramki i 2 asysty, a wiadomo jak ważnym stał się zawodnikiem dla wojskowych.
Osoba która interesuje się ligą portugalską twierdzi że dużo pracuje dla drużyny (owszem nie jest bramkostrzelny, co nie oznacza że u nas nie zacznie strzelać więcej), jest silny, często przestawia obrońców przeciwnika, ma dobrą technikę użytkową. Ogólnie to zapowiada się na ciekawy transfer, przynajmniej wg mnie.
|
tyle że wg. zerozero.pt ten grajek jest już piłkarzem CD Aves
nie wiem na ile można im wierzyć ale np. ten prawy obrońca którego nazwiska nie pomnę (J. Gois?) jest przez zerozero.pt zapisany jako nasz już