X-Ray napisał(a):

|
Świetny tekst, w punkt. Ale przecież są tacy którzy wolą pajacować i wypisywać: Weź człowieku wejdź do szafy, zamknij się tam i sobie posiedź. Maila do bravo możesz trzasnąć z komórki.
|
Bo przesadzasz i wymagasz niemożliwego. Oczekiwanie żeby TS wyciągnął nagle kilkadziesiąt milionów i spłacił od razu cały syf po Cupiale to jest właśnie pajacowanie.
Ubodło Cię to co napisał S1mone dlatego że miał sporo racji. Twoje "piętnowanie" to dziecinada. Jakoś my dostaliśmy od razu licencję co było wielkim osiągnięciem obecnych władz. Porównywanie z patologią Ruchu który był finansowany przez miasto jest obraźliwe dla TS-u. Nam nikt nie pomaga.