Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Valdi88
Member
Od: 03.2016
Offline
#
78254
17.06.2017, 12:39
Polskie kluby i piłkarze krzyczą sobie za dużo, dlatego też w tym okienku znakomita większość nowych nabytków będzie obcokrajowcami.
Valdi88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Valdi88
Znajdź inne posty napisane przez Valdi88