Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2110
Stary 16.06.2017, 22:59
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Wisła jest w tarapatach!
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Znajdź gdzie coś takiego napisałem. Potem wróć.

Cytat:
my po tym jak klub przejął TS bez inwestora nagle będziemy płacić na czas?
Jak to kuhwa brzmi w ogóle. Rozumiesz, że ten stan mnie nie zadowala i wierze, że w niedługiej przyszłości się to zmieni? A nie, że za rok, dwa, trzy będzie to samo?

Cytat:
Taka dajmy na to Lechia Gdańsk dostaje karę ujemnych punktów, a u nich wszyscy gadają ile to kasy jest i jak klub świetnie prosperuje.
Świetnie to prosperuje Legia, a nie jakaś tam Lechia. Klub z milonem piłkarzy.

Cytat:
TRZEBA INWIGILOWAĆ. TRZEBA PATRZEĆ NA RĘCE. SPRAWDZAĆ. PILNOWAĆ.
To zadam takie pytanie, wyobraźnia. Gdyby u nas zaczęło się dziać jak w Chorzowie, starałbyś się COŚ robić, czy założył ręcę i czekał aż nas wy.......ą do IV ligi?

I powtórzę: OBECNA SYTUACJA MI SIĘ PODOBA. JEST PRZYZWOICIE PIŁKARSKO-FINANSOWO. LICZĘ JEDNAK, ŻE BĘDZIE CORAZ LEPIEJ I WYJDZIEMY NA PROSTĄ.
Ostatnio edytowane przez X-Ray : 16.06.2017 o godz. 23:13.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując