s1mone napisał(a):

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Znajdź gdzie coś takiego napisałem. Potem wróć.
Cytat:
|
my po tym jak klub przejął TS bez inwestora nagle będziemy płacić na czas?
|
Jak to kuhwa brzmi w ogóle.

Rozumiesz, że ten stan mnie nie zadowala i wierze, że w niedługiej przyszłości się to zmieni? A nie, że za rok, dwa, trzy będzie to samo?
Cytat:
|
Taka dajmy na to Lechia Gdańsk dostaje karę ujemnych punktów, a u nich wszyscy gadają ile to kasy jest i jak klub świetnie prosperuje.
|
Świetnie to prosperuje Legia, a nie jakaś tam Lechia. Klub z milonem piłkarzy.
Cytat:
|
TRZEBA INWIGILOWAĆ. TRZEBA PATRZEĆ NA RĘCE. SPRAWDZAĆ. PILNOWAĆ.
|
To zadam takie pytanie, wyobraźnia. Gdyby u nas zaczęło się dziać jak w Chorzowie, starałbyś się COŚ robić, czy założył ręcę i czekał aż nas wy.......ą do IV ligi?
I powtórzę: OBECNA SYTUACJA MI SIĘ PODOBA. JEST PRZYZWOICIE PIŁKARSKO-FINANSOWO. LICZĘ JEDNAK, ŻE BĘDZIE CORAZ LEPIEJ I WYJDZIEMY NA PROSTĄ.