|
Czas jest krótki: od poniedziałku zgrupowanie i badania lekarskie, potem przygotowanie do sezonu, a już 14 lipca pierwsza kolejka. Został niecały miesiąc.
Co prawda okienko letnie do 31 sierpnia, ale chyba lepiej mieć skład wcześniej.
Do tego czasu przeleci już 7 kolejek
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|