bocian23 napisał(a):

|
Szczerze mówiąc to bardziej się bałem zeszłego okienka gdzie jak każdy pamięta pełno gości było jednym wielkim znakiem zapytania. Na kanwie tego i tego że kilku z nich podniosło jakość Wisły jestem spokojny o to okienko.
|
Tzn. ilu podniosło? na razie poza kilkoma solidnymi występami Pola i niezłym początkiem Ivana żaden z zimowych nabytków nie podniósł jakości w grze zespołu. Zobaczymy jak będzie wyglądał Pol bez Mączyńskiego, który obok Brleka ma odejść w tym okienku.