Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78242
Stary 16.06.2017, 16:01
bocian23 napisał(a):Wyświetl post
Szczerze mówiąc to bardziej się bałem zeszłego okienka gdzie jak każdy pamięta pełno gości było jednym wielkim znakiem zapytania. Na kanwie tego i tego że kilku z nich podniosło jakość Wisły jestem spokojny o to okienko.
Tzn. ilu podniosło? na razie poza kilkoma solidnymi występami Pola i niezłym początkiem Ivana żaden z zimowych nabytków nie podniósł jakości w grze zespołu. Zobaczymy jak będzie wyglądał Pol bez Mączyńskiego, który obok Brleka ma odejść w tym okienku.
Odpowiedz cytując