Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78234
Stary 16.06.2017, 14:03
Petar jest faktycznie dość dobrym piłkarzem, ale że ktoś kusi się na niego tak, że solidnie zarobimy? Jak dla mnie nie jest na razie topowym zawodnikiem tej ligi, nie mówiąc o ligach bogatszych.
Ale kto bogatemu zabroni?
Chce Petara za solidne pieniądze, niech bierze. Moim zdaniem przejdzie się, bo to za wcześnie. Jego broszka
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując