Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78228
Stary 16.06.2017, 11:41
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Nie mam zamiaru tak oceniać, bo nie każdy z nich przychodził do pierwszego składu, tylko również do rotacji, do zwiększenia możliwości na ławce rezerwowej. Poprzednie okienko było pozytywne choćby dlatego, że za frytki znaleziono dwóch naprawdę dobrych zawodników jakimi są Ivan Gonzalez i Pol Llonch.

Zgadzam się w pełni. Poprzednie okienko transferowe spełniło wiele pozytywnych zadań. Pozwoliło złapać drożność finansową - dzięki transferom Popovicia i Jovicia, ale też umożliwiło nam uzyskanie lepszych (Llonch) lub stosunkowo podobnych jakościowo (odkrycie Cywki) piłkarzy. Także niespecjalnie bym narzekał na te transfery. Reszta miała być do rotacji i tyle. Bartkowski jedynie teoretycznie mógł wskoczyć do pierwszego składu, ale stanął mu na drodze Cywka, ale to chyba dla nas dobrze
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując